По сайту :Соціальні мережі: головний засіб комунікації туристівЧим зайнятися в Чікаго?Визначні пам'ятки Коста-Ріки.Медовий місяць на Багамах

  • Незвичайний туризм Незвичайний туризм: гід по могилах знаменитостей Цими людьми не перестають захоплюватися і після смерті. Шкода, що з улюбленими кумирами вже не можна зустрітися живцем...
  • Що нового в Нью-Делі? Що нового в Нью-Делі? Нью-Делі - офіційна столиця Індії. Територія Нью-Делі складає всього 42,7 кв. км. Тут засідає уряд Індії...
  • Сучасні музеї божеволіють Сучасні музеї божеволіють Сьогодні багато відвідувачів приходять подивитися на саме приміщення, а не на експонати...
  • Англійське життя в нюансах Англійське життя в нюансах Перш ніж їхати до Англії потрібно якомога більше дізнатися про звички і традиції жителів Туманного альбіону. Одним словом, сьогодні ми спробуємо відповісти на питання: «Які вони ці англійці?»...
  • Національна кухня Шрі-Ланки Національна кухня Шрі-Ланки В основному в раціоні Шрі Ланкійців присутня рослинна їжа, м'яса споживається відносно мало. У приготуванні страв використовуються...
  • Як знайти туалет в Європі Як знайти туалет в Європі Кожен завзятий мандрівник може похвалитися однією або двома цікавими «туалетними» історіями. Закордонні туалети можуть бути травмонебезпечні, але...
  • Почему у парня во время секса не слишком твердый член мнение врачей.

Паризький Діснейленд - не тільки для дітей!


Паризький Діснейленд

Якщо Ви хочете подарувати собі, а тим більше своїм дітям, свято - відправляйтеся в Діснейленд. Тут відчуваєш себе героєм казки або мультфільму, кому як більше подобається. Діснейленд це місце сімейного відпочинку, але все-таки є атракціони, призначені тільки для тих, чиє зріст вище 1.40 метра, є «малюкові» атракціони, а є місця, де цікаво абсолютно всім. Розповідаючи про Діснейленд, постараємося виділити окремо ті та інші, щоб легко було орієнтуватися.

Парк поділений на 5 районів: центральна вулиця Main Street, Frontierland, Discoveryland, Adventureland і Fantasyland.

Main Street

Main Street - це не просто декорації американської вулиці початку минулого століття, а реальна вулиця, яка живе власним налагодженим життям і Вам пропонують стати її жителем. Хочете кудись поїхати - до ваших послуг автомобілі і паровоз тих часів. Зробити покупки - можете в різноманітних лавках і магазинчиках. Поїсти - в бістро і фаст-фудах. А якщо хочете, відвідини Діснейленда відзначити зовсім по-особливому, зайдіть і зробіть зачіску в старовинній перукарні.

Але краще не втрачайте часу і рухайтеся прямо по вулиці - в Замок Сплячої Красуні, на карті - «Sleeping Beauty Castle» - якщо піднімітеся вгору, побачите приголомшливо красиву картину - види парка: екзотична рослинність, гори, фонтани, замки, піратські кораблі і атракціони.

Fastpass

Хочеться побувати буквально скрізь, але величезні черги лякають і здається, що через них нічого не встигнеш. Щоб розумно розпорядитися своїм часом - перше, що треба зробити - взяти карту (вони видаються на вході), знайти популярні атракціони, на які зазвичай шикується велика черга. Але Ви можете дуже заощадити час узявши поряд з ними у встановлених терміналах Fastpass, так званий «швидкий квиток», щоб його отримати, треба засунути в термінали, поряд з атракціонами, свого вхідного квитка, - отримаєте талончик, де буде вказано час, коли Вам підійти. Які це атракціони? І де знаходяться? У районі Adventureland - атракціон «Indiana Jones et le Temple du Pril» - Індіана Джонс і Храм небезпеки. У Frontierland - «Big Thunder Mountain» - Велика Громова гора - район. У Fantasyland - це «Peter Pan's Flight» - Політ Пітера Пена. А в районі Discoveryland таких атракціонів три і всі цікаві для дорослих: «Space Mountain: Mission» - Космічна гора; «Star Tour» - Політ до зірок і «Orbitron Machines Volantes» - Орбітрон.

Для зручності розповідатимемо про кожен район парка окремо, виділяючи атракціони сімейні (де цікаво всім), дорослі (дітям не можна) і дитячі (для найменших).

Район Discoveryland - тут можна відчути себе героєм фантастичного фільму.

Discoveryland
Дорослі атракціони.
Дуже видовищні і екстремальні - побуваєте в космосі:
1. «Space Mountain: Mission» - Космічна гора: місія в народі називають гармата,
2. Політ до зірок - «Star Tour»
3. Орбітрон - «Orbitron Machines Volantes».

Сімейні атракціони.
1. Плавання на підводному човні - «Les Mystіres du Nautilus» (Тайни Наутілуса),
2. Безпосередня участь в комп'ютерних іграх «Autopia» (машинки) і «Buzz Lightyear Laser Blast» (стрілялки).
3. Пам'ятаєте фільм «Дорога я зменшив наших дітей», в атракціоні «Honey, I Shrunk the Audience» (Дорога, я зменшив глядачів) - зменшать Вас.

Дитячі розваги.
Діти можуть подивитися музичну постановку «Король лев», яку показують у Відеополісі, а дорослі в цей час можуть трохи передихнути, тут можна відвідати оригінальне кафе.

Fantasyland - це країна втіленої дитячої мрії.

країна втіленої дитячої мрії
Сімейні атракціони.
1. «It's а small world» - Маленький світ- видовищний панорамний атракціон, який знайомить з представниками всіх національностей, що населяють планету.
2. По мотивах казок зроблені атракціони «Les Voyages de Pinocchio» - Пригоди Піноккіо і «Blanche-neige et les Sept Nains» - Білосніжка і сім гномів (під час подорожі на поїзді Вас лякають відьми і інше).
3. Найпопулярніший Політ Пітера Пена - «Peter Pan's Flight» - відчуття свята і польоту, в своєму човнику Ви пролітаєте над нічним містом, заглядаючи у вікна городян. (якщо брали «швидкий квиток», то до цього часу і підходите).
4. А ще всією сім'єю погуляйте і зробіть красиві фотографії в «Alice's Curious Labyrinth» - Лабіринті Аліси і не думайте, що вихід з лабіринту легко знаходиться.

Дитячі атракціони.
У цьому районі багато що придумане для найменших. Діти цілком можуть на цих атракціонах кататися одні, а у дорослих є час по черзі відвідати що-небудь екстремальне. Тут представлені найрізноманітніші каруселі і паровозики;
1. «Mad Hatter's Tea Cups» - Чаюванні у божевільного капелюшника (кружляння в чашках); «Dumbo the Flying Elephant» - політ на слоні Дамбо;
3. Карусель Ланселота - « Le Caroussel de Lancelot»;
4. Забавний паровозик - «Le Petit Train du Cirque».

Прикордонний район - Frontierland - відчуваєш себе шукачем золота або ковбоєм.


Дорослі атракціони.
Це, звичайно, знаменита Велика Громова гора - «Big Thunder Mountain» (не забудьте про «швидкий квиток»). Вагонетки паровоза деренчать по «старовинній» залізниці, то прискорюючись, то падаючи різко вниз, то потрапляючи в тунель з водою, незабутнє задоволення.

Сімейні атракціони.
1. «Phantom Manor» - Будинок з привидами, неначе в гостях у сімейки Адамс побував (черга теж велика, але сходити варто).
2. Також всією сім'єю можна поплавати на пароплаві (ну, зовсім, як з того часу) - «Thunder Mesa Riverboat Landing» і помилуватися видами Діснейленда і «нещасними», яких мучать на атракціоні Велика Громова гора.
3.Також можна погуляти по околицях Frontierland, постріляти, перекусити, полазити по спорудах.

І останній район Adventureland - атмосфера заритих скарбів, піратських розбирань і пригод.


Дорослі атракціони.
«Indiana Jones et le Temple du Pйril» - Індіана Джонс і Храм небезпеки - американські горки, скажена швидкість, колорит археологічних розкопок і проклять за них, мертва петля і все кінчається - дух захоплює! (Fastpass)

Сімейні атракціони.
Це насамперед, «Pirates of the Caribbean» - Пірати Карибського моря. Спочатку дуже довго черга рухається по тунелю, де раз у раз попадаються то скелети, то скарби, то підземні темниці, і коли вже думаєшю, що все нічого цікавого вже не буде, в кінці тунеля з'являється світло, тебе усаджують в човен, і ти пливеш назустріч невідомості. Відчуття, що стаєш учасником піратського життя.
2. Також тут можна залучитися до життя сім'ї Робінзон - «La Cabane Des Robinsons» - побувати в хатині на дереві.
3. Погуляти по «Adventure Isle» - Острову Пригод і «pirates' Beach» Піратському берегу.

Дитячі атракціони.
Це навіть не атракціон, а ілюзія знаходження всередині мультфільму «Le Passage Enchantй d'aladdin» - Незвичайна історія Аладіна.

За один день Діснейлендом насолодитися неможливо і все-таки основні розваги і атракціони відвідати цілком встигаєш. І тут не має значення, в якому порядку Ви це робили, навіть якщо зовсім не слідувати ніякому плану, все одно отримуєш заряд енергії і забутої дитячої радості.


На головну

Додатково