По сайту :Соціальні мережі: головний засіб комунікації туристівЧим зайнятися в Чікаго?Визначні пам'ятки Коста-Ріки.Медовий місяць на Багамах

  • Незвичайний туризм Незвичайний туризм: гід по могилах знаменитостей Цими людьми не перестають захоплюватися і після смерті. Шкода, що з улюбленими кумирами вже не можна зустрітися живцем...
  • Що нового в Нью-Делі? Що нового в Нью-Делі? Нью-Делі - офіційна столиця Індії. Територія Нью-Делі складає всього 42,7 кв. км. Тут засідає уряд Індії...
  • Сучасні музеї божеволіють Сучасні музеї божеволіють Сьогодні багато відвідувачів приходять подивитися на саме приміщення, а не на експонати...
  • Англійське життя в нюансах Англійське життя в нюансах Перш ніж їхати до Англії потрібно якомога більше дізнатися про звички і традиції жителів Туманного альбіону. Одним словом, сьогодні ми спробуємо відповісти на питання: «Які вони ці англійці?»...
  • Національна кухня Шрі-Ланки Національна кухня Шрі-Ланки В основному в раціоні Шрі Ланкійців присутня рослинна їжа, м'яса споживається відносно мало. У приготуванні страв використовуються...
  • Як знайти туалет в Європі Як знайти туалет в Європі Кожен завзятий мандрівник може похвалитися однією або двома цікавими «туалетними» історіями. Закордонні туалети можуть бути травмонебезпечні, але...
www.asuntoturkissa.com loma asunto alanyassa Vaasa. | www.yossimalka.co.il ??????? ??? ??? Tel Aviv.

Незвичайний туризм: гід по могилах знаменитостей
Знамениті мости США

Мости - перлини інженерної думки; по всьому світу мости не просто сполучають розділені ділянки землі, але і грають найважливішу роль в розвитку дипломатичних взаємин, торгівлі і, звичайно ж, культури - зокрема, притягуючи туристів. При цьому деякі мости приголомшують нашу уяву самим незбагненним чином.

Найзнаменитіші мости в Америці заслуговують на увагу не тільки через їх історичну значущість, але і просто через красу, яку ці мости додають навколишнім пейзажам.

Міст «Золоті Ворота»

Незвичайний туризм: гід по могилах знаменитостей Розташований в Сан-Франциско, міст «Золоті Ворота» давно став не тільки справжньою іконою міста, але і символом, з яким решта всього світу асоціює Америку, - наряду, наприклад, із Статуєю Свободи. Взагалі, цей міст - один з найзнаменитіших в Америці.

Спорудження моста почалося в 1933 році, коли було вирішено з'єднати півострів Сан-Франциско з округом Марін. Спорудження зайняло чотири роки, і в 1937 році міст був відкритий для публіки і транспорту. Вартість споруди моста склала на ті часи майже неймовірну суму - 25,7 мільйонів доларів. Проте, ці витрати себе цілком виправдали - щодня по мосту проїжджають до 100 000 машин.

До 1957 року міст «Золоті Ворота» був найдовшим в світі - його протяжність складає 2737 метрів.

Бруклінський міст

Незвичайний туризм: гід по могилах знаменитостей Як випливає з назви, міст Бруклінський розташований в Нью-Йорку, сполучаючи через Іст-рівер острів Манхеттен з Брукліном. Спочатку міст називався «Міст Нью-Йорка і Брукліна». Цей міст є одним із старіших в США - його відкрили у 1883 році. Довжина моста складає 1843 метри, а по обох кінцях споруди стоять башточки в готичному стилі. У 1964 році міст був визнаний національною історичною визначною пам'яткою США.

Варто додати, що міст Бруклінський - «герой» безлічі голлівудських фільмів, особливо широка пішохідна частина моста, з якої відкривається шикарний вигляд на Іст-рівер і Манхеттен. Завдяки фільмам цей міст зараз можна сміливо рахувати одним з найзнаменитіших у світі.

Міст Джорджа Вашингтона

Незвичайний туризм: гід по могилах знаменитостей Міст Джорджа Вашингтона, також відомий як «Міст через Гудзон», був побудований для того, щоб з'єднати Манхеттен і Форт Лі. Будівництво моста почалося у 1927 році, а офіційне відкриття відбулося у 1931 році. До появи моста «Золоті Ворота» міст Джорджа Вашингтона був найбільшим підвісним мостом у світі.

Цікаво, що цей міст є свого роду символом інженерного прогресу: архітектор Отмар Амманн при спорудженні передбачав інтенсивний розвиток автомобільного транспорту, і сконструював міст так, щоб при посиленні руху по мосту, на ньому можна було б добудувати додаткові транспортні смуги без необхідності повністю його перебудовувати.

Сьогодні по мосту щодня проходять майже 300 000 машин, що робить міст Джорджа Вашингтона одним з найзавантаженіших в США.

Міст Макинак

Незвичайний туризм: гід по могилах знаменитостей Цей міст є третім по протяжності у світі. Його повна довжина складає 8038 метрів. Перетинаючи Макино, цей міст сполучає верхній і нижній півострови Мічігану.

Архітектором цього моста був Девід Штейнман, що працював над проектом аж до завершення спорудження, з 1954 по 1958 рік.

Варто додати, що проїзд по мосту є платним.

Міст Навахо

Незвичайний туризм: гід по могилах знаменитостей Цей міст робить одним з найзнаменитіших в США красива панорама. Розташований в Арізоні, міст Навахо перетинає річку Колорадо. Довжина моста складає всього 250 метрів.

Спорудження моста Навахо почалася у 1927 році, і завершилося два роки опісля. У дев'яностих роках минулого століття був відкритий другий міст, що працює для автомобілів. Міст же Навахо став повністю пішохідним.

***

Кожен з цих мостів по-своєму красивий, але одна річ їх об'єднує - безумовно, їх варто побачити своїми очима. Тому, якщо зберетеся в США, постарайтеся включити у свою поїздку відвідини хоч би одного з цих мостів - і, повірте, ви не пошкодуєте!


На головну

Додатково