По сайту :Соціальні мережі: головний засіб комунікації туристівЧим зайнятися в Чікаго?Визначні пам'ятки Коста-Ріки.Медовий місяць на Багамах

  • Незвичайний туризм Незвичайний туризм: гід по могилах знаменитостей Цими людьми не перестають захоплюватися і після смерті. Шкода, що з улюбленими кумирами вже не можна зустрітися живцем...
  • Що нового в Нью-Делі? Що нового в Нью-Делі? Нью-Делі - офіційна столиця Індії. Територія Нью-Делі складає всього 42,7 кв. км. Тут засідає уряд Індії...
  • Сучасні музеї божеволіють Сучасні музеї божеволіють Сьогодні багато відвідувачів приходять подивитися на саме приміщення, а не на експонати...
  • Англійське життя в нюансах Англійське життя в нюансах Перш ніж їхати до Англії потрібно якомога більше дізнатися про звички і традиції жителів Туманного альбіону. Одним словом, сьогодні ми спробуємо відповісти на питання: «Які вони ці англійці?»...
  • Національна кухня Шрі-Ланки Національна кухня Шрі-Ланки В основному в раціоні Шрі Ланкійців присутня рослинна їжа, м'яса споживається відносно мало. У приготуванні страв використовуються...
  • Як знайти туалет в Європі Як знайти туалет в Європі Кожен завзятий мандрівник може похвалитися однією або двома цікавими «туалетними» історіями. Закордонні туалети можуть бути травмонебезпечні, але...
www.alanyaestates.com ?????? ????? in Iraq. | www.asuntoturkissa.com Alanyan kiinteistovalitys Tampere.


Грецький острів Родос


Грецький острів РодосНастає літо - пора відпусток. Час, коли хочеться змінити обстановку, відправитися в не дуже рядову, але, бажано, по бюджету країну.

Греція давно не відноситься до країн неабияких, проте, як правило, дозволяє вкластися в бюджет і кардинально змінити навколишнє оточення. Можливо, саме тому Греція і її острови користуються такою популярністю серед туристів. Причому острів Родос злегка вибивається із загальної туристичної картини.

Родос - грецький острів, приблизно в 18 км на південний схід від Туреччини в східній частині Егейського моря. Це найкрупніший острів Додеканеса за площею і населенням, половина якого проживає в однойменній столиці острова.

Відвіку Родос знаменитий легендарною статуєю Колоса Родоського, одним із семи чудес світу. Середньовічне старе місто Родос було оголошене частиною світової історичної спадщини.


Аеропорти


Грецький острів РодосНа Родосі цілих три аеропорти, але лише один - громадський. Головна точка зустрічі гостей - аеропорт Діагорас, один з найбільших в Греції. Місто надійно сполучене не тільки з основними грецькими містами і островами, але і з Європейськими столицями - чартерними рейсами. Аеропорт Діагорас - громадський аеропорт в 16 км від столиці острова, третій по міжнародному значенню в Греції.

Аеродром ВПС Маріца - закритий аеропорт біля села Маріца; використовувався як пасажирський до 1977 року. Зараз використовується грецькою армією, а також зрідка - для проведення гонок.

Злітно-посадочна смуга Калатос: не працює. На острові працюють дві авіаційні школи, можна найняти невеликий літак.


Землетруси


Родос переживав серйозні землетруси. Найсильнішими були: у 226 р. нашої ери, який знищив Колос; у травні 1481 року - зруйновано велику частину міста Родос; 26 червня 1926 року. 15 липня 2008 року декілька будівель острова постраждало від землетрусів силою в 6,2 бали. Тоді загинула жінка, яка впала зі сходів, намагаючись покинути тремтячий будинок.


Поїздки на автомобілі на Родосі


Грецький острів РодосНа Родосі досить обширна мережа доріг. Здебільшого, дороги тут у хорошому стані, але краще вам знати деякі речі.

Острів не такий вже і малий. До деяких місць можна доїхати за годину і навіть більше. Якщо ви плануєте відвідати декілька місць, не наймайте скутер, краще орендуйте автомобіль. Хоч дороги хороші, але багато які з них вузькі в деяких місцях. Скутер, що володіє досить низькою швидкістю, може доставити багато клопоту іншим водіям.

А вже якщо ви не маєте навики водіння скутера або мотоцикла, не варто починати в невідомій країні, просто тому що у вас є водійські права. Автомобіль підійде куди більше. А ще краще - громадський транспорт або таксі.

Використання ременів безпеки і шолома для мотоциклістів продиктовані законом. Якщо вас зловлять за порушенням цих простих правил, доведеться платити штраф. Також не варто випивати за кермом, це не тільки небезпечно, але і протизаконно.

Так, і не забудьте карту.


На головну

Додатково

секс услуги | досуг