По сайту :Соціальні мережі: головний засіб комунікації туристівЧим зайнятися в Чікаго?Визначні пам'ятки Коста-Ріки.Медовий місяць на Багамах

  • Незвичайний туризм Незвичайний туризм: гід по могилах знаменитостей Цими людьми не перестають захоплюватися і після смерті. Шкода, що з улюбленими кумирами вже не можна зустрітися живцем...
  • Що нового в Нью-Делі? Що нового в Нью-Делі? Нью-Делі - офіційна столиця Індії. Територія Нью-Делі складає всього 42,7 кв. км. Тут засідає уряд Індії...
  • Сучасні музеї божеволіють Сучасні музеї божеволіють Сьогодні багато відвідувачів приходять подивитися на саме приміщення, а не на експонати...
  • Англійське життя в нюансах Англійське життя в нюансах Перш ніж їхати до Англії потрібно якомога більше дізнатися про звички і традиції жителів Туманного альбіону. Одним словом, сьогодні ми спробуємо відповісти на питання: «Які вони ці англійці?»...
  • Національна кухня Шрі-Ланки Національна кухня Шрі-Ланки В основному в раціоні Шрі Ланкійців присутня рослинна їжа, м'яса споживається відносно мало. У приготуванні страв використовуються...
  • Як знайти туалет в Європі Як знайти туалет в Європі Кожен завзятий мандрівник може похвалитися однією або двома цікавими «туалетними» історіями. Закордонні туалети можуть бути травмонебезпечні, але...
  • Продаём и устанавливаем недорогие. Цветные окна киев и область доставка бесплатно | Делаем на заказ и продаём. Рулонные шторы в киеве и области | Сделаем по цене производителя. Шкаф купе на заказ киев возможна доставка по всей украине


Марді Гра круглий рік


Марді Гра круглий рікВ світі Марді Гра - завжди карнавал. Сімейний підряд з Нового Орлеана створював величезні рухомі платформи для кращих і найкрупніших парадів Марді Гра впродовж 60 років.

Компанія виставляє свої новітні дизайнерські розробки на складі площею в 300000 квадратних футів: чарівний світ з пап'є-маше, склопластика, пластика і мільйонів миготливих лампочок, населений фараонами, супергероями, феями, горилами і багатьма іншими створіннями.

Атракціон досить популярний як серед туристів, так і серед місцевих жителів.

22-річна Серена Ск'юз з Англії ділиться враженнями від платформ: «Дивно, наскільки вони великі і майстерні! Я не можу потрапити на справжній Марді Гра, але я отримала прекрасне уявлення про те, на що схожий карнавал».

Інші відвідувачі, включаючи десятки студентів вищої школи імені Св. Станіслава в Батон-руж, входять з роззявленими ротами, знімаючи на камери мобільних телефонів чудеса, що розкинулися перед ними.

«Дивися, дивися!» - вигукують дівчатка. Навіть найскромніші хлопці штовхали один одного ліктями, проходячи мимо грудних копій Мерілін Монро, Чудо-жінок і дівчат з гарему на будь-який смак.

Екскурсія по «Світу Марді Гра» коштує 18,5 доларів, включаючи 12-хвилинний фільм і можливість вбратися в який-небудь костюм і сфотографуватися. Гіди показують гостям платформи, майстерню, де виготовляються декорації, розповідають про звичаї Марді Гра та історію. Закінчується екскурсія величезним шматком пирога, традиційним пригощанням, покритим корицею і цукром, і кавою.

Марді Гра круглий рікСімейство Кернів - творча сила «Світу Марді Гра». Блейн Керн, син художника, почав будувати платформи, коли повернувся з Другої світової війни. Роки опісля, він і його сім'я стали відомі завдяки неординарному дизайну своїх виробів - включаючи мега-платформи для так званих супер-крю (організацій, які проводять паради).

«Ми робимо платформи не для парадів. Ми робимо їх для кращих парадів», - говорить син Керна Баррі, який зараз очолює «Світ Марді Гра».

Справа починалася зі складу в 70000 квадратних футів на західному березі Нового Орлеана, але останніми роками переїхали в крупніше приміщення, де відвідувачі можуть спостерігати за роботою майстрів, що доробляють свої твори, і бачать платформи, які вийдуть на парад цього року.

Марді Гра круглий рікМарді Гра зазвичай проходить 16 лютого, але паради починаються у вихідні в районі 30 січня. «Світ Марді Гра» надає платформи для 18 парадів в рік, включаючи платформи Рекс, відому як «Король Карнавалу», Зулу, Бахус, Ендіміон і Орфей. Всі вони вийдуть в останній карнавальний вік-енд і будуть побачені, щонайменше, мільйоном чоловік.

Щороку тема параду нова. Навіть ті паради, що використовують з року в рік одні і ті ж мега-платформи, прагнуть відновити їх і приурочити до нової теми.

«Світ Марді Гра» проводить платформи не тільки для місцевих парадів, але і для чогось подібного в парках атракціонів всього світу - зокрема в Японії, Кореї, Сінгапурі і Парижі. «Щодня наша компанія є частиною параду десь на Землі», - говорить Керн.


На головну

Додатково