По сайту :Соціальні мережі: головний засіб комунікації туристівЧим зайнятися в Чікаго?Визначні пам'ятки Коста-Ріки.Медовий місяць на Багамах

  • Незвичайний туризм Незвичайний туризм: гід по могилах знаменитостей Цими людьми не перестають захоплюватися і після смерті. Шкода, що з улюбленими кумирами вже не можна зустрітися живцем...
  • Що нового в Нью-Делі? Що нового в Нью-Делі? Нью-Делі - офіційна столиця Індії. Територія Нью-Делі складає всього 42,7 кв. км. Тут засідає уряд Індії...
  • Сучасні музеї божеволіють Сучасні музеї божеволіють Сьогодні багато відвідувачів приходять подивитися на саме приміщення, а не на експонати...
  • Англійське життя в нюансах Англійське життя в нюансах Перш ніж їхати до Англії потрібно якомога більше дізнатися про звички і традиції жителів Туманного альбіону. Одним словом, сьогодні ми спробуємо відповісти на питання: «Які вони ці англійці?»...
  • Національна кухня Шрі-Ланки Національна кухня Шрі-Ланки В основному в раціоні Шрі Ланкійців присутня рослинна їжа, м'яса споживається відносно мало. У приготуванні страв використовуються...
  • Як знайти туалет в Європі Як знайти туалет в Європі Кожен завзятий мандрівник може похвалитися однією або двома цікавими «туалетними» історіями. Закордонні туалети можуть бути травмонебезпечні, але...
If you are in Florida you can find a Karachi restaurant offering eastern food.>


Йємен: нестандартна краса


Йємен: нестандартна краса

Не судіть про книгу по її обкладинці, особливо якщо її назва складається з таких слів як «війна», «тероризм», «бідність», «неписьменність» і «викрадання».

Повідомлення з Йємену розповідають про сепаратистів, що хвилюють південь країни, бази Аль Каїди, корумпованій економіці, убогості, біженцях і так далі. Проте не дивлячись ні на що, цей край постійно манить мандрівників своєю красою.

Історично ця земля відома як Arabia Felix, або Al Yaman Al Saeed (Щасливий Йємен арабський), і з незапам'ятних часів він притягує любителів пригод зі всього світу.

Йємен: нестандартна красаУ тих, хто вперше прибуває в Сану, буквально захоплює дух: місто знаходиться на висоті 2,200 метрів над рівнем моря. Але повітря в столиці сухе і запорошене - окрім рідкісних дощових періодів - тому, щоб уникнути обезводнення, потрібно постійно пити.

Відвідини старого кварталу Сани через колись укріплені ворота стануть справжньою подорожжю в часі. А традиційні будівлі із спресованої глини контрастують з вищими спорудами в декількох кварталах далі.

У лабіринті вузьких вулиць відбувається справжня гонка між пішоходами, велосипедами, рідкісними машинами, возами, навантаженими різним товаром і вершниками на конях. До речі, ніколи не просіть вершника показати вам його janbiyya (меч), оскільки по йєменських традиціях він може бути голий лише для використання за призначенням.

Якщо ж ви хочете пройтися по лавках і магазинчиках для здійснення покупок обов'язково обзаведіться місцевим супроводжуючим, навіть якщо ви говорите арабською. До речі, любителі напівкоштовних каменів не зможуть утриматися від придбання місцевого агата особливої породи.

Йємен: нестандартна красаВ іншій частині столиці підноситься велична мечеть Al Saleh, аж з шістьма мінаретами, названа на честь президента Йємену Алі Абдалли Салех і вміщаюча 44 тисячі тих, що моляться.

Після важкого дня досліджень міських вулиць в непростих погодних умовах туристи спрямовуються в популярний ресторан і пекарню Al Beik Shibani за свіжоспеченими коржиками, круглим хлібом «roushoush», пряними стравами і запеченими на вугіллі м'ясом і рибою.

Йємен: нестандартна красаПіднявшись по не мощеній дорозі на кам'янисті горби, що підносяться над містом, ви потрапите в квартал Байт Боуз, квартал міської бідноти, де з чуток, далеко від докірливих поглядів їх дуже консервативних співгромадян, збираються представники місцевого гей-руху.

Іншим місцем, обов'язковим для відвідин, є замок і музей Dar Al Hajar (Кам'яний Замок), побудований на величезному валуні, що стирчить із землі. До того як стати музеєм, замок, імовірно побудований в 18 ст. до н.е. служив резиденцією стародавнім правителям цієї землі. Безумовно, ці місця подарують вам ще безліч чудових вражень і моментів, головне не боятися досліджувати нетрадиційні маршрути, не забуваючи при цьому і про розсудливість і безпеку.


На головну

Додатково